FB
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
URODZINY
ORGANIZACJA IMPREZ
FANTASTYCZNA FABRYKA SŁODYCZY
PÓŁKOLONIE I ZIMOWISKA

Fantazja ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu półkolonii i zimowisk dla dzieci. Pieczołowicie przygotowany program  gwarantuje wspaniałą zabawę i naukę dla dziecka, a atrakcje pozwalają na spędzenie tego czasu w kreatywny sposób.

Nasze półkolonie i zimowiska cieszą się pozytywną opinią wśród rodziców i dzieci. Odpowiadając na potrzeby rodziców, każdego dnia turnusu przyjmujemy dzieci już od godziny 6:30. Rodzice nie ponoszą dodatkowych opłat. Zapewniamy radosną i bezpieczna zabawę organizując wypoczynek pod nadzorem
Kuratorium Oświaty i Sanepidu. 

Półkolonie Letnie 2017 w Fantazji w Hali Podpromie to szalenie ciekawe tygodnie pełne przygód, a każdy dzień niesie ze sobą nową wiedzę i atrakcje. Turnusy mają zróżnicowany program, by całe wakacje spędzone z Fantazją
obfitowały w  niespodzianki.

TURNUS 1 
26.06-30.06 
MALI SPORTOWCY
 
TURNUS 2 
03.07-07.07 
WAKACYJNY WEHIKUŁ CZASU
 
TURNUS 3
10.07-14.07
BEZPIECZNE DZIECIAKI 
 
TURNUS 4
17.07-21.07
AKADEMIA SZTUK DZIECIĘCYCH
 
TURNUS 5
24.07-28.07
W PRZYSZŁOŚCI CHCIAŁBYM ZOSTAĆ...
 
TURNUS 6
31.07-04.08
MALI SPORTOWCY
 
TURNUS 7
07.08-11.08
WAKACYJNY WEHIKUŁ CZASU
 
TURNUS 8
14.08-18.08
BEZPIECZNE DZIECIAKI
 
TURNUS 9 
21.08-25.08
AKADEMIA SZTUK DZIECIĘCYCH
 
TURNUS 10
28.08-01.09
W PRZYSZŁOŚCI CHCIAŁBYM ZOSTAĆ...

 

SZCZEGÓŁY TURNUSÓW:

MALI SPORTOWCY
Ruch to zdrowie – każdy maluch to powie! W tym turnusie zaplanowane są zajęcia, warsztaty, spotkania i wycieczki nawiązujące do aktywności ruchowej i różnych dyscyplin sportowych, m.in. zajęcia sportowe – slackline (atrakcja dostępna tylko w Turnusie VI), zajęcia ruchowe na hali sportowej i w plenerze siatkówka, ping-pong, piłka nożna, koszykówka i golf, pokaz i zabawa z wielkimi bańkami mydlanymi,  zajęcia cyrkowe, zabawy taneczne, wycieczka do stadniny koni w Zabajce (mini zoo, przejażdżka bryczką i jazda konna),  wizyta w kręgielni, gry terenowe, wizyta w kinie, zabawy ruchowe na hali sportowej i w plenerze, wizyta w parku linowym, wesołe animacje, dyskoteka, zabawa na jednym z największych placów zabaw w Polsce południowo - wschodniej.

WAKACYJNY WEHIKUŁ CZASU
To połączenie fascynującej historii z intrygującą zabawą. W programie zajęcia, warsztaty, spotkania i wycieczki inspirowane historią regionu, zabytkami, dawnymi tradycjami i odkryciami archeologicznymi m.in. wizyta w rzeszowskim Ratuszu, gry terenowe, wizyta w muzeum aparatów fotograficznych i warsztaty fotograficzne (atrakcja dostępna tylko w Turnusie II), zabawna sesja fotograficzna, nauka tańców dworskich, wycieczka do Zamku w Łańcucie (atrakcja dostępna tylko w Turnusie II), wizyta w rzeszowskiej Trasie Podziemnej (atrakcja dostępna tylko w Turnusie VII), wycieczka do Muzeum Strachów Polnych w Sołonce (atrakcja dostępna tylko w Turnusie VII), wizyta w kinie, zabawy ruchowe na hali sportowej i w plenerze, wizyta w parku linowym, wesołe animacje, dyskoteka, zabawa na jednym z największych placów zabaw w Polsce południowo - wschodniej.

BEZPIECZNE DZIECIAKI
Dobra zabawa, to bezpieczna zabawa! W tym tygodniu będziemy uczyć dzieci bezpiecznych zachowań i nawyków. Zaplanowane są zajęcia, warsztaty, spotkania i wycieczki nawiązujące do tematyki bezpieczeństwa w domu i poza domem, a zwłaszcza podczas wakacji, m.in. zajęcia z ratownikiem medycznym i nauka pierwszej pomocy, spotkanie z pedagogiem i policjantem, wycieczka do Mini ZOO w Pstrągowej (atrakcja dostępna tylko w Turnusie III), wizyta w straży pożarnej, wizyta w miasteczku ruchu drogowego, wizyta w kinie, zabawy ruchowe na hali sportowej i w plenerze, wizyta w parku linowym, wesołe animacje, dyskoteka, zabawa na jednym z największych placów zabaw w Polsce południowo - wschodniej.
 

AKADEMIA SZTUK DZIECIĘCYCH
To będzie piękny tydzień. Na dzieci czekają zajęcia, warsztaty plastyczne i kreatywne, spotkania i wycieczki nawiązujące do tematyki sztuki, piękna i artystów, m.in. plener malarski, wernisaż wystawy, zajęcia w profesjonalnej pracowni artystycznej na Wydziale Sztuki UR (atrakcja dostępna tylko w Turnusie IV), wizyta w Muzeum Dobranocek i warsztaty z animacji poklatkowej (atrakcja dostępna tylko w Turnusie IX), warsztaty muzyczne, warsztaty taneczne, zabawy teatralne, wizyta w galerii sztuki, wycieczka do Zagrody Garncarskiej w Medyni Głogowskiej i warsztaty garncarskie, wizyta w kinie, zwiedzanie kina, zabawy ruchowe na hali sportowej i w plenerze, wizyta w parku linowym, Fantastyczna Fabryka Słodyczy, czyli warsztaty ręcznie robionych lizaków, wesołe animacje, dyskoteka, zabawa na jednym z największych placów zabaw w Polsce południowo - wschodniej.

W PRZYSZŁOŚCI CHCIAŁBYM ZOSTAĆ...
Będziemy poznawać świat branż podczas zajęć, warsztatów, spotkań i wycieczek nawiązujących do różnych zawodów świata i dziecięcych marzeń o przyszłości. W programie m.in. wizyta w bibliotece – lekcja biblioteczna, wizyta w banku – lekcja ekonomii, wycieczka na lotnisko w Jasionce, wizyta w Muzeum Dobranocek – warsztaty animacji poklatkowej (atrakcja dostępna tylko w Turnusie V), warsztaty modowe, pokaz eksperymentów naukowych, warsztaty kulinarne, wizyta w telewizji (atrakcja dostępna tylko w Turnusie X), tworzenie programu telewizyjnego, wizyta w kinie, zabawy ruchowe na hali sportowej i w plenerze, wizyta w parku linowym, wesołe animacje, dyskoteka, zabawa na jednym z największych placów zabaw w Polsce południowo - wschodniej.

 

ZAPEWNIAMY:

- pięciodniowy pobyt w godzinach 6:30 - 16:30, 
- wyżywienie: herbatę/wodę o poranku, obiad z napojem, podwieczorek, 
- profesjonalną opiekę wychowawców,
- ubezpieczenie NNW,
- wszystkie atrakcje w cenie półkolonii.

Koszt jednego turnusu - 320 zł

Koszt turnusu 8 - 270 zł

Odlotowe półkolonie w Fantazji przygotowane są dla dzieci w wieku 6-12 lat.
Szczegółowe informacje pod numerami telefonów: 17 853 77 98, 691 674 488
Zapisy należy dokonać osobiście. 

Formularz zgłoszeniowy na Półkolonię Letnią 2017 w Fantazji w Hali Podpromie:

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU

 


Poniżej kilka wybranych zdjęć z Odlotowych Ferii z Fantazją