• Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
 • Fantazja
URODZINY
ORGANIZACJA IMPREZ
FANTASTYCZNA FABRYKA SŁODYCZY
URODZINY

CENNIK URODZIN

FANTAZJA W HALI PODPROMIE

PAKIET PROMOCYJNY OD 99 ZŁ
od poniedziałku do piątku
 
Cena 99 zł obejmuje:
bilet wstępu na urodziny dla 5 dzieci
wynajem salki urodzinowej
zastawę białą jednorazową
 
Za każde kolejne dziecko dopłata 20 zł.
 
Minimalna ilość dzieci na urodzinach:
salki Spiderman, Dinozaury, Księżniczki 5 dzieci
salka Disco, Podróznicza 10 dzieci
 
Urodziny odbywają się w godzinach 16:30 – 19:30
 
Zaliczka 50 zł
 
Dodatkowo płatne:
zaproszenia urodzinowe 1,50 zł / szt.
menu fantazyjne 15 zł / os.
animacje tematyczne 30 zł / godz.

 
PAKIET WEEKENDOWY
od soboty do niedzieli
 
Bilet wstępu na urodziny dla jednego dziecka 22 zł.
 
Wynajem salki urodzinowej:
Spiderman, Dinozaury, Księżniczki 60 zł
Disco , Podróżnicza 75 zł
 
Minimalna ilość dzieci na urodzinach:
salki Spiderman, Dinozaury, Księżniczki 5 dzieci
salka Disco, Podróżnicza 10 dzieci
 
Zastawa kolorowa jednorazowa, porcja popcornu GRATIS
 
Urodziny odbywają się w godzinach:
9:00 – 12:00, 13:00 – 16:00, 17:00 – 20:00
 
Zaliczka 50 zł
 
Dodatkowo płatne:
menu fantazyjne 15 zł / os.
animacje tematyczne 30 zł / godz.
 

FANTAZJA W MILLENIUM HALL

PAKIET PROMOCYJNY OD 99 ZŁ

 
od poniedziałku do niedzieli
Cena 99 zł obejmuje:
bilet wstępu na urodziny dla 5 dzieci
wynajem salki urodzinowej
zastawę białą jednorazową
 

Za każde kolejne dziecko dopłata

   20 zł.

 

 
Minimalna ilość dzieci na urodzinach:

5 dzieci

 
Urodziny odbywają się w godzinach:
Fantazja w Millenium Hall,
10:00 - 13:00, 13:30 - 16:30, 17:00 - 20:00
 
Zaliczka 50 zł 
 
Dodatkowo płatne:
 
zaproszenia urodzinowe 1,50 zł / szt.
animacje tematyczne 30 zł / godz.

URODZINY TEMATYCZNE

Spraw dzieciom niespodziankę i zorganizuj im animacje tematyczne. Wybierz najlepszy scenariusz zabaw z animatorem.


Dla większej grupy proponujemy urodziny w salkach Disco lub Podróżnicza
w Centrum Zabaw w Hali Podpromie.

Salka Disco
to duża salka urodzinowa, w której jest możliwość organizacji dużych przyjęć urodzinowych, czy organizację urodzin dla nastolatków.

Minimalna ilość dzieci dla których można zorganizować urodziny w salce to dziesięć osób.

 

Salka Podróżnicza
To najnowsza salka w Fantazji w Hali Podpromie. Może pomieścić większą grupę gości urodzinowych.

Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo u personelu Fantazji, lub telefonicznie, pod numerem - 17 853 77 98 lub 691 674 488


JAK ZAPLANOWAĆ URODZINY W FANTAZJI

WYSTARCZY TYLKO:

 • zadzwonić do nas (tel.: 17 853 77 98) najlepiej na kilka tygodni przed planowaną imprezą i zarezerwować salkę urodzinową oraz wybrać rodzaj zastawy i menu,
 • przyjść wraz z zaproszonymi gośćmi w dniu urodzin, a wszystko będzie już przygotowane.

CO TRZEBA WIEDZIEĆ

W zarezerwowanym przez Państwa czasie dzieci i dorośli mają zapewnione urodzinową salkę, w której można w kameralnych warunkach złożyć życzenia, zdmuchując świeczki na torcie i miło spędzić czas. Wcześniejsze zarezerwowanie terminu (nawet z miesięcznym wyprzedzeniem) gwarantuje dokonanie rezerwacji w dogodnym dla Państwa dniu i możliwość wyboru jednej z pięciu salek urodzinowych.

Dorośli bawią się GRATIS, dzieci w ramach wykupionego biletu wstępu korzystają bez ograniczeń ze wszystkich atrakcji Centrum Zabaw.

O CO NIE TRZEBA SIĘ MARTWIĆ

 • wyjściową kreację - dobrze widziane stroje sportowe, lekkie i wygodne, w których można wspinać się po sieciach, zjeżdżać tubami i nurkować razem z dziećmi w basenie z piłeczkami,
 • przygotowanie zastawy stołowej - nakryty stół urodzinowy będzie czekał na Państwa przybycie,
 • dodatkowe zakupy - nasze Menu urodzinowe cieszy się olbrzymim powodzeniem 
 • męczące sprzątanie - po wyjściu gości nasz personel zrobi to za Pańtwa. 

Informujemy, że płatności uiszczamy podczas trwania urodzin, a ostateczną liczbę dzieci obecnych na urodzinach potwierdzamy w dniu poprzedzającym urodziny.


 ZAPROSZENIA URODZINOWE

 Można u nas zakupić zaproszenia urodzinowe. W ofercie posiadamy:

 • 4 rodzaje dopasowane do każdej salki urodzinowej! Cena - 1,50 zł za sztukę.
 • Uniwersalne zaproszenie na urodziny do Fantazji - cena 1,50 zł za sztukę.

REGULAMIN URODZIN

1.  W przyjęciu urodzinowym uczestniczą dzieci i dorośli. Ze sprzętu znajdującego się na placu zabaw mogą korzystać wyłącznie dzieci, które nie ukończyły 12-stego roku.

2.  Organizatorem przyjęcia urodzinowego jest pełnoletnia osoba dokonująca rezerwacji sali urodzinowej. Organizator imprezy odpowiedzialny jest za swoich gości zaproszonych do Fantazji i jest zobowiązany do obecności podczas trwania przyjęcia urodzinowego.

3.  Dziecko uczestniczące w imprezie bez swoich rodziców pozostaje pod opieką Organizatora urodzin. Wszelakie incydenty z udziałem dzieci należy niezwłocznie zgłosić personelowi Fantazji.

4.  W momencie dokonania rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Wpłatę zaliczki należy dokonać najpóźniej w ciągu trzech dni od daty rezerwacji. Brak wpłaty zaliczki jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji. Kwota zaliczki nie podlega negocjacji. Kwota należna za organizację urodzin zostanie pomniejszona o kwotę zaliczki w momencie rozliczenia urodzin.

5.  Kwota zaliczki stanowi równocześnie kaucję, która nie zostanie zwrócona w przypadku uszkodzenia sali urodzinowej lub jej wyposażenia.

6.  Organizator ma prawo jeden raz zmienić termin rezerwacji. 

7.  W przypadku całkowitej rezygnacji z organizacji przyjęcia urodzinowego zaliczka nie zostanie zwrócona.

8.  Organizacja urodzin jest równoznaczna z wynajęciem sali urodzinowej w Fantazji w Hali Podpromie (Spiderman, Dinozaury, Księżniczki, Podróżnicza  lub Disco), w Fantazji w , Fantazji w Millenium Hall.

9.  Minimalna ilość dzieci na przyjęciu urodzinowym (za którą należy zapłacić, nawet w przypadku mniejszej ilości dzieci obecnych na przyjęciu) w Fantazji w Hali Podpromie w salach Spiderman, Dinozaury i Księżniczki to 5 dzieci, w sali Disco i Podróżniczej – minimum 10 dzieci, w Fantazji w Millenium Hall – minimum 5 dzieci.

10.  Wynajem sali urodzinowej trwa 3 godziny zegarowe. W Fantazji w Hali Podpromie, od poniedziałku do piątku w godzinach 16:30-19:30, natomiast w soboty i w niedziele 9:00-12:00, 13:00-16:00, 17:00-20:00.  W Fantazji w Millenium Hall godziny wynajmu sali urodzinowej to - 10:00-13:00; 13:30-16:30; 17:00-20:00.

11.  Czas trwania przyjęcia urodzinowego, w tym możliwość zabawy na placu zabaw są równoznaczne z czasem wynajęciem sali urodzinowej.

12.  Fantazja udostępnia sprzęt do odtwarzania muzyki (z wejściem USB i funkcją Bluetooth) w salach urodzinowych wyłącznie na życzenie klienta (dotyczy tylko Fantazji w Hali Podpromie).

13.  Sala urodzinowa udostępniana jest organizatorom maksymalnie na 15 min. przed rozpoczęciem przyjęcia urodzinowego. Goście wpuszczani są na salę zabaw nie wcześniej niż 5 min. przed rozpoczęciem przyjęcia.

14.  Salę urodzinową należy opuścić punktualnie z zakończeniem czasu trwania jej wynajmu. Dalsza zabawa dzieci na placu zabaw możliwa jest po zakupieniu wybranych biletów wstępu. Czas ten nie jest traktowany jako kontynuacja przyjęcia urodzinowego.

15.  W przypadku nie opuszczenia sali urodzinowej na czas, do rachunku za przyjęcie urodzinowe zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 100 zł. Organizator urodzin zobowiązany jest do samodzielnego pilnowania czasu zakończenia imprezy.

16.  Organizator jest zobowiązany do rozliczenia imprezy urodzinowej nie później niż 15 minut przed jej zakończeniem wg obowiązującego cennika urodzin.

17.  Bilet wstępu na urodziny zostanie liczony za faktyczną liczbę dzieci przybyłych na urodziny, jednak nie mniejszą niż wskazuje na to regulamin. Zmiany w liczbie dzieci na urodzinach należy zgłosić personelowi.

18.  W przypadku zamówienia menu Fantazji Organizator płaci za menu oraz za zastawę w liczbie określonej w rezerwacji. Zmiany w liczbie dzieci na urodzinach, w tym liczbę zastawy i menu Fantazji należy zgłosić personelowi Fantazji na minimum dzień przed przyjęciem urodzinowym. Dodatkowa zastawa i menu są dodatkowo płatne.

19.  W przypadku samodzielnego przygotowania poczęstunku przez Organizatora (własne menu), ponosi On pełną odpowiedzialność za ewentualne zatrucia pokarmowe i inne problemy zdrowotne wynikające ze spożycia poczęstunku przez uczestników przyjęcia urodzinowego.

20.  Pracownicy Fantazji nie wykonują usługi kelnerskiej. W przypadku zamówienia ciepłych napojów i posiłków należy je samodzielnie odebrać w kawiarence Fantazji.

21.  Zamówienia z kawiarenki do sal urodzinowych może dokonać wyłącznie osobiście Organizator urodzin.

22.  Na urodziny nie można wnosić własnych ciepłych napojów oraz urządzeń elektrycznych. Ciepłe napoje należy zakupić w kawiarence Fantazji.

23.  Fantazja jest miejscem zabaw dla dzieci i obowiązuje tu całkowity zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu oraz palenia tytoniu. Prosimy też o nie używanie papierosów elektronicznych.

24.  Sal urodzinowych nie należy przyozdabiać we własnym zakresie. Przyozdobienie sali we własnym zakresie będzie traktowane jako uszkodzenie sali urodzinowej. Nie należy także ściągać przygotowanych przez Fantazję dekoracji, by nie uszkodzić sali urodzinowej.

25.  Liczba miejsc siedzących w salkach urodzinowych dostosowana jest do zgłoszonej liczby dzieci uczestniczących w przyjęciu urodzinowym. Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych stołów i krzeseł dla dorosłych.

26.  Do dekoracji tortu można używać tylko świeczek woskowych. Wszelkiego rodzaju race lub świeczki z otwartym ogniem mogące wywołać alarm pożarowy są surowo wzbronione! W przypadku wywołania alarmu pożarowego (który automatycznie powoduje przyjazd straży pożarnej), Organizator jest zobowiązany do uiszczenia kary nałożonej przez Państwową Straż Pożarną.

27.  Organizator przyjęcia urodzinowego może skorzystać z usługi animacji oraz innych atrakcji za dodatkową opłatą. Usługi te można zarezerwować w dniu rezerwacji urodzin, ale nie później niż 7 dni przed datą urodzin.

28.  Usługa animacji nie może trwać krócej niż jedną godzinę zegarową. Ustalona godzina rozpoczęcia przeprowadzenia animacji przez animatora nie podlega zmianie. Praca animatora na przyjęciu urodzinowym odbywa się w trybie ciągłym. Na życzenie Organizatora urodzin animator może zrobić przerwę w animacjach, ale czas ten będzie wliczony w czas pracy animatora.

29.  Farby używane przez animatorów do malowania twarzy przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia i posiadają atest PZH nr HZ/19543/01. W przypadku alergii lub chorób skóry należy zachować ostrożność! Organizatorzy przyjęcia urodzinowego decydujący się na usługę malowania twarzy proszeni są o upewnienie się, czy dzieci nie są uczulone na tego typu farby. Zgoda rodziców na malowanie twarzy zwalnia Centra Fantazja od odpowiedzialności związanej ze skutkami wynikającymi z użycia farb.

30.  Zabawa z piniatą podczas przyjęcia urodzinowego może odbywać się jedynie pod warunkiem  skorzystania z usługi animacji.

31.  Na terenie Fantazji animacje, w tym zabawy, malowanie twarzy i inne atrakcje przeprowadzają wyłącznie osoby zatrudnione przez Centra Fantazja Sp. z o.o. Angażowanie osób niezatrudnionych w Centra Fantazja Sp. z o.o. jest równoznaczne ze złamaniem REGULAMINU URODZIN i wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 100 zł doliczoną do rachunku za przyjęcie urodzinowe.

32.  Jubilat po zakończeniu  imprezy otrzymuje w prezencie zaproszenie do Fantazji na zabawę bez limitu czasowego . Punkt ten dotyczy wyłącznie urodzin organizowanych w sobotę i niedziele w Fantazji w Hali Podpromie.

33.  W przypadku wątpliwości dotyczących organizacji urodzin i ich przebiegu należy zasięgnąć informacji u personelu Fantazji.

34.  Informujemy również, że Organizatorzy, uczestnicy przyjęcia urodzinowego oraz zaproszeni goście są zobowiązani do przestrzegania REGULAMINU FIRMY CENTRA FANTAZJA.

35.  Podpisując REGULAMIN URODZIN Organizator zgadza się na ustalenia w nim zawarte.